משלוחים חינם בקנייה מעל 199 ₪

תקנון האתר ותנאי השרות

סקירה כללית
אתר TORSO.CO.IL הינו חנות וירטואלית, וייקרא להלן “החברה” או “האתר”.
האתר בבעלות גולן סיון (ע.מ. 028721835) ומופעל על ידי חנות TORSO.
באתר ובחנות נמכרים פרטי ביגוד ואופנה וכן אביזרי אופנה.
התקנון ותנאי השרות מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד. הכתוב מתייחס לשני המינים באופן שווה.
המונחים “אנו” ו”שלנו” מתייחסים לחנות TORSO ולאתר. החנות והאתר כוללים את כל המידע, הכלים והשירותים הזמינים עבורך הלקוח והמשתמש, בתנאי לקבלתם של כל התנאים, הכללים, המדיניות וההודעות המפורטים כאן.

בכניסתך וגלישתך באתר TORSO או בזמן ביצוע רכישה מאיתנו, אתה הלקוח מסכים להיות מחויב לתנאים וההגבלות הבאים (” תנאי שירות”, “תנאים”), כולל תנאים והגבלות ומדיניות נוספים המוזכרים בתקנון זה ו/או זמינים באמצעות היפר-קישור.  תקנון ותנאי שירות אלה חלים על כל משתמשי האתר.

אנא קרא בעיון את התקנון ותנאי השרות הללו לפני כניסתך או שימושך באתר שלנו.  על ידי גלישה או שימוש באתר, אתה מסכים להיות מחויב לתקנון  ולתנאי שרות אלה.  אם אינך מסכים לכל התנאים וההגבלות של הסכם זה, אינך רשאי להיכנס לאתר או להשתמש בשירותיו.  התקנון ותנאי שרות אלה נחשבים כהצעה, ובשימושך באתר ובשירותיו הינך מסכים ומקבל במפורש לכל תנאי תקנון זה.

מוצרים, שירותים, תכונות או כלים חדשים שיוספו לאתר/חנות הנוכחית יהיו כפופים גם הם לתקנון ותנאי שרות אלה.  תוכל לעיין בגרסה העדכנית ביותר של התקנון ותנאי השרות בכל עת בעמוד זה.  אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק בתקנון ובתנאי שירות אלה על ידי פרסום עדכונים ו/או שינויים באתר האינטרנט שלנו.  באחריותך לבדוק מדי פעם אם קיימים שינויים.  המשך השימוש שלך או הגישה לאתר בעקבות פרסום כל שינוי מהווה הסכמה לשינויים אלה.

סעיף 1 – תנאי חנות מקוונים
בהסכמתך לתקנון ותנאי שרות אלה אתה מצהיר שאתה תושב ישראל, מעל גיל 18, בעל כרטיס אשראי ישראלי בתוקף, או שנתת את הסכמתך לאפשר לכל אחד מהתלויים הקטינים שלך להשתמש באתר זה.
אינך רשאי להשתמש בשירותנו/מוצרינו לכל מטרה בלתי חוקית או בלתי מורשית כלשהי. אתה מצהיר שבמסגרת השימוש באתר, אינך מפר או עובר על החוקים כלשהם (כולל אך לא רק חוקי זכויות יוצרים).
חל איסור להעביר או לשתול “תולעים” או “וירוסים” או כל קוד בעל אופי הרסני באתר או באתרים מקושרים אליו.
הפרה של אחד מהתנאים הללו תביא לסיום מידי של השירותים שלנו עבורך.

סעיף 2 – תנאים כלליים
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לתת שירות לכל אדם מכל סיבה שהיא ובכל עת.
אנו מביאים לידיעתך שפרטים שלך (לא כולל פרטי כרטיס אשראי), עשויים להיות מועברים ללא הצפנה וכולל (א) דרך שידורים ברשתות שונות;  ו (ב) שינויים הנדרשים להתאמה  לדרישות הטכניות של רשתות או התקנים מחוברים.  פרטי כרטיס אשראי יהיו תמיד מוצפנים במהלך השימוש באתר ובהעברה ברשתות האינטרנט.
אתה מתחייב שלא לשכפל, להעתיק, למכור, או לנצל אף חלק מהשירות, להשתמש בשירות, או לגשת למידע או לכל איש קשר באתר שדרכו ניתן השירות, ללא אישור מפורש בכתב מאתנו.
הכותרות המשמשות בהסכם זה כלולות מטעמי נוחות בלבד ולא יגבילו או ישפיעו בדרך אחרת על תנאים אלה.

סעיף 3 – דיוק, שלמות וזמינות המידע
המידע  באתר זה עשוי להיות לא מדויק או עדכני.  החומר באתר זה מתעדכן מפעם לפעם ואין להסתמך עליו כבסיס היחיד לקבלת החלטות. אנו ממליצים לך לבדוק מקורות מידע עדכניים ומדויקים יותר במידה ויהיו קיימים.
אתר זה עשוי להכיל מידע היסטורי מסוים.  מידע היסטורי, בהכרח, אינו עדכני ומסופק לעיונך בלבד.  אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את תוכן אתר זה בכל עת, אך אין לנו כל חובה לעדכן מידע כלשהו באתרנו.  אתה מסכים שבאחריותך לפקח ולבדוק האם חלו שינויים באתר שלנו.

סעיף 4 – שינויים בשירות ובמחירים
מחירי המוצרים שלנו עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות בכל עת לשנות או להפסיק את השירות (או כל חלק או תוכן ממנו) ללא התראה בכל עת.
לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי צד ג’ כלשהו בגין כל שינוי, שינוי במחיר, השעיה או הפסקת השירות.

סעיף 5 – מוצרים או שירותים
המוצרים הנמכרים באתר הינם בגדים, פרטי ואביזרי אופנה או כל מוצר שנחשוב שנכון ומתאים להציגו למכירה באתרנו.
מוצרים או שירותים אלה עשויים להכיל כמויות מוגבלות וכפופים להחזרה או להחלפה רק על פי מדיניות ההחזרה שלנו.
אנו עושים כל מאמץ על מנת להציג בצורה מדויקת ככל האפשר את הצבעים והתמונות של מוצרינו המופיעים באתר.  איננו יכולים להבטיח כי תצוגת צג המחשב שלך בצבע כלשהו תהיה מדויקת.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות, אך איננו מחויבים, להגביל את מכירת המוצרים או השירותים שלנו לכל אדם, אזור גיאוגרפי או תחום שיפוט.  אנו עשויים לממש זכות זו על בסיס כל מקרה לגופו.  אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את כמויות המוצרים והשירותים שאנו מציעים.  כל תיאורי המוצרים או מחירם כפופים לשינוי בכל עת וללא הודעה מוקדמת, על פי שיקול דעתנו הבלעדי.  אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק למכור ולשווק כל מוצר בכל עת.  כל הצעה לכל מוצר או שירות המוצעת באתר זה בטלה כאשר היא אסורה.
איננו מתחייבים כי איכות המוצרים, השירותים, המידע או כל חומר אחר שנרכש או הושג על ידך מאיתנו יענו על לחלוטין על ציפיותיך. אנו משתדלים לתת לך את המוצר והשירות הטובים ביותר עבורך.

סעיף 6 – ביצוע הזמנה ואישורה
במעמד ביצוע ההזמנה, האתר ו/או החברה תבצע בדיקה בעניין פרטי המזמין מול חברת האשראי, לשם קבלת אישור על ביצוע ההזמנה. עם קבלת האישור, תודיע החברה בהודעה מתאימה אודות אישור ההזמנה והכל בכפוף להימצאות המוצר וזמינותו (להלן: “אישור הזמנה“).
יודגש כי החיוב בגין המוצר המוזמן יעשה בעת ביצוע ההזמנה.

מוצרים אשר קיבלו אישור הזמנה, דהיינו בוצעה הזמנה והתקבל אישור הזמנה בגינם יכונו “פריטים“.

במידה ואין אישור מחברת האשראי לביצוע ההזמנה ועל כן לא הונפק אישור להזמנה, יהיה עליך ליצור קשר עם שירות הלקוחות במייל ו/או בטלפון כפי שיפורסם באתר ולהסדיר את הנושא. למען הסר ספק לבעל האתר לא תהיה כל אחריות ולא יישא באף נזק ישיר ו/או עקיף להזמנות שלא קיבלו אישור הזמנה.

החברה שומרת לעצמה את הזכות כי זמן טיפול בהזמנה יעמוד על- עד 3 ימי עסקים. בסופם תודיע למשתמש באם קיים אישור הזמנה.

סעיף 7 – אספקת המוצר והפריטים
חלוקה תבוצע בימים ראשון עד חמישי , בין השעות 08:00-20:00. לא תבוצע חלוקה בימי שישי ושבת ערבי חג וחול המועד לפי החלטת חברת השליחויות ולשיקולה.
החלוקה תבוצע על ידי חברת איי.אם.אס ענן באוויר בע”מ או מי מטעמה והיא שתישא באחריות בגין עיכובים שאינם תלויים באתר.
המועד הקובע למניין ימי המשלוח הוא מיום קבלת “אישור הזמנה“, (ביצוע ההזמנה ואישור התשלום ע”י חברת כרטיסי האשראי). בעלי האתר יחלו בתהליך השילוח, לפי פרטי המזמין שהוזנו לאתר בעת ביצוע ההזמנה. זמן האספקה יהיה 5 ימי עסקים.
החברה שומרת לעצמה את הזכות להוסיף ו/או לגרוע אפשרויות שילוח כגון איסוף מבית העסק.
במידה ויתבצע ביטול עסקה ו/או החזר כספי, ההחזר הכספי יהיה עבור המוצרים בלבד ולא בגין המשלוח ככל ששולם.
באם ההזמנה מתבצעת כעסקת תשלומים, לחברה הזכות לגבות בתשלום הראשון את עלות השילוח ככל שישנו.
אפשרויות השילוח, מחירם ועוד, יופיעו באתר באופן מפורט. מעבר לאמור בתקנון זה.
החברה לא תישא באחריות לעיכוב ו/או איחור בשילוח שמבוצע ע”י צד ג’ ו/או מושפע מכוח עליון ו/או שביתות ו/או השבתות ו/או אי מענה מצד הלקוח לתיאום קבלת המשלוח ו/או כל סיבה אחרת שבעל האתר לא יכל למנוע אותה. עיכוב כאמור לא יהווה הפרת התחייבות לאספקת המוצר.
לחברה תישמר הזכות לספק את המוצר בחלוף הגורם המונע ו/או המעכב את האספקה כאמור. כאשר ספירת מניין הימים לאספקת המוצר ימשכו מהמועד בו המניעה קטעה את ספירת הימים.
חברות שילוח מסרבות לעיתים לבצע שילוח לאזורים מסוימים, במצב המתואר יתואם אזור שיהיה מקובל על שני הצדדים.
שירות השליחויות ואזורי הכיסוי נתונים לשיקול דעתם הבלעדי של בעלי האתר, ויהיה בתחומי מדינת ישראל, וזאת באזורים מסוימים בלבד המוגדרים מעת לעת באתר ו/או ע”י הצד השלישי האחראי על השליחות (להלן: “אזור החלוקה”). לחברה שמורה הזכות לשנות את אזורי החלוקה ללא הודעה מוקדמת מראש ובכל עת.
במידה ויתברר לחברה לפי נהליה ומדיניותה כי לא ניתן לספק את המוצר לרוכש ולא ימצא פתרון הולם אחר, רשאית החברה לבטל את העסקה בכל מועד עד לאספקת המוצר. בוטלה העסקה, הלקוח יהיה זכאי לכספו
חזרה באמצעות אמצעי התשלום אותו ביצע את ההזמנה המקורית ו/או יבוטלו חיובי האשראי ו/או יתבצע זיכוי בגובה החיוב, יודגש כי הלקוח לא יהיה זכאי לפיצוי כלשהו מכל סוג בשל ביטול העסקה.
על הלקוח ליידע את החברה באם הפריט לא התקבל בתקופת האספקה הנקובה באתר.
בזמן אספקת המוצר, רשאית החברה ו/או מי מטעמה לדרוש את נוכחות בעל כרטיס האשראי בעת מסירת הפריט ו/או חתימתו כתנאי למסירת הפריט.
תנאי השילוח יבוצעו בהתאם למפורט בדף המוצר במידה ורשום מידע שונה מתקנון האתר.
מניין הימים יחל מרגע קבלת אישור הזמנה וביצוע התשלום בפועל במחשבי החברה כאמור.

סעיף 8 – ביטול עסקת הרכישה
הנך רשאי לבטל עסקה שביצעת באתר עפ”י חוק הגנת הצרכן, התשמ”א 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן“) ובהתאם למדיניות החזרת מוצרים שתפורסם מעת לעת לשיקול דעת החברה וכדין.
זיכוי כספי בתום יומיים ממועד קבלת המוצר בפועל על פי חוק ביגוד, הנעלה ותכשיט שמחירו אינו עולה על 3,000 ש”ח.
החלפת מוצר תתאפשר תוך 14 יום ממועד קבלת המוצר והוצאת החשבונית. ההחלפה תתאפשר רק כאשר המוצר יוחזר על חשבון הרוכש, לכתובת החנות, כשהוא במצב חדש ו/או לא נפגם ובאריזתו המקורית. זאת רק לאחר בדיקה ואישור של החברה שהמוצר המוחזר נמצא ראוי להחזרה.
לאחר קבלת האישור תהיה רשאי לקבל מוצר חלופי. הכל בתיאום החזרת המוצר  על פי פרטי התקשר המופיעים באתר ו/או בתקנון זה.
ניתן להחליף את המוצר בפרק זמן הנ”ל באמצעות הגעה לחנות ובשעות הפעילות.
יובהר כי על פי הנחיות משרד הבריאות לא ניתן להחזיר או להחליף הלבשה תחתונה או בגדי ים.
תנאי הביטול הנזכרים לעיל לא יחולו על מוצרים ו/או פריטים אשר יוצרו בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן שבס’ 14(ג)ד-טובין שיוצרו במיוחד לפי הזמנה של הצרכן. אלא אם החברה, לפנים משורת הדין תסכים לכך ובתנאיה, זאת במידה ויפורסמו מעת לעת באתר.
הביטול ייעשה באמצעות מייל לחברה ו/או כל דרך אחרת שבעל האתר ייראה לנכון ויפרסם באתר.
במקרה של ביטול הזמנה לפי הכללים הנ”ל, יחויב הלקוח בדמי ביטול של 5% מערך ההזמנה או 100 ש”ח לפי הנמוך מבניהם ועל פי הדין. דמי הביטול יחויבו לשיקול דעת בעל האתר.
ביטול ההזמנה בתוך 14 יום כפוף כי הלקוח יחזיר את המוצר לחנות על חשבונו באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול כשהוא במצב חדש ו/או ללא פגם, תקין וללא שימוש כלל, ובכפוף להצגת חשבונית הקנייה. הכל בהקשר לנסיבות של המוצר שנמכר.
התנאים יחולו על מוצרים לפי חוק הגנת הצרכן.
במידה וקיבלת מוצר שניראה לך שונה מהמפורסם באתר עצמו במידותיו, בצבעו וכדומה, יש לפנות לשירות הלקוחות באופן מסודר ובכתב תוך 14 יום כאמור. לאתר שיקול הדעת הבלעדי באם לקבל את המוצר חזרה או לדחותו. עם זאת מומלץ לקרוא עוד בתקנון זה אודות המאמצים שהאתר משתדל לעשות בכדי לשקף את המוצרים כהווייתם במציאות למרות המגבלות הכרוכות בכך- צבע, פרופורציות ועוד.
במידה וקיבלתם מוצר שלדעתכם הגיע פגום, יש לפנות לשירות הלקוחות בכתב ולהעבירו לחנות וזאת לצורך בדיקה. במידה ומוצר יימצא פגום, תקבל עליו זיכוי מלא, תוכל לקבל מוצר אחר תמורתו ו/או יתאפשר לחברה לתקנו אך לא תקום עילה לפיצויים.
במקרה שבו אזל המלאי של המוצר, תציע החברה מוצר חלופי ו/או החזר כספי. החברה לא תישא בנזקים של המזמין בנסיבות העניין ככל שייטען כן כאמור. לחברה תקום הזכות לבטל את העסקה ולהשיב את הסכומים וזאת ללא פיצוי כלשהו או תשלום בגין טענות הסתמכות כלשהן.
במידה ופרטי המזמין לא נקלטו כראוי מכל סיבה שהיא רשאית החברה לבטל את עסקת הרכישה עפ”י שיקול דעתה.
במקרה בו בוצעה ההזמנה שלא כדין ו/או לא על פי תקנון זה, תהיה החברה רשאית לבטל את העסקה.
הודעה על ביטול הזמנה תימסר ללקוח עפ”י הפרטים שהוזנו לאתר בעת ביצוע ההזמנה.
באם נפלה טעות סופר כלשהי בהצעה ו/או בהזמנה, תהיה רשאית החברה לבטל את העסקה.

סעיף 9- דיוק בנתונים ומידע על חשבונות הלקוח
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לכל הזמנה שתבצע אצלנו.  אנו רשאים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, להגביל או לבטל כמויות שנרכשו.  הגבלות אלה עשויות לכלול הזמנות שבוצעו על ידי אותו חשבון לקוח או אותו כרטיס אשראי ו/או הזמנות המשתמשות באותה כתובת.  במקרה שנעשה שינוי או ביטול הזמנה, אנו עשויים לנסות להודיע לך על ידי פנייה לכתובת הדואר האלקטרוני ו/או החיוב או למספר הטלפון שנמסר בעת ביצוע ההזמנה.  אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל או לאסור הזמנות שלפי שיקול דעתנו הבלעדי, נראות כמונחות על ידי עוסקים, משווקים או מפיצים.
אתה מסכים לספק את כל המידע האישי הנחוץ באופן מלא ומדויק עבור כל הרכישות שבוצעו בחנות שלנו.  אתה מסכים לעדכן מייד את חשבונך ומידע אחר, כולל כתובת הדוא”ל שלך ומספרי כרטיסי האשראי ותאריכי התפוגה שלך, כך שנוכל להשלים את העסקאות שלך וליצור איתך קשר לפי הצורך.
(לפרטים נוספים, עיין במדיניות ההחזר שלנו.)

סעיף 10 – כלים אופציונליים
אנו עשויים לספק לך גישה לכלים של צד שלישי שאיננו מפקחים עליהם ואין לנו שום שליטה עליהם.
אתה מאשר ומסכים כי אנו מספקים גישה לכלים כאלה “כפי שהם” ללא כל אחריות, מצג או תנאי מכל סוג שהוא וללא כל תמיכה.  לא תהיה לנו כל אחריות הנובעת או קשורה לשימוש שלך בכלים אופציונליים של צד שלישי.
כל שימוש על ידך בכלים אופציונליים המוצעים דרך האתר הוא לחלוטין על אחריותך ולשיקול דעתך בלבד, ועליך לוודא שאתה מכיר ומאשר את התנאים שבהם כלים אלו ניתנים על ידי ספקי צד שלישי הרלוונטיים.

סעיף 11 – מידע אישי, סודיות המידע ומדיניות פרטיות
מסירת המידע האישי שלך דרך האתר כפופה למדיניות הפרטיות שלנו.
ככל שגורם חיצוני יחדור למידע השמור בידי החברה ו/או יעשה שימוש במידע זה לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה מכל מין וסוג שהוא.
משתמשי האתר מצהירים כי ידוע להם כי החברה אוספת מידע סטטיסטי אודות פעילות משתמשיה באתר, בין היתר באמצעות שימוש בטכנולוגית cookies וכלים אנליטיים אחרים למטרות שיווקיות, עסקיות, ועל מנת להתאים את האתר להעדפות המשתמש וכדומה.
Cookies הנם קבצי טקסט, שהדפדפן יוצר לפי פקודה ושומר על גבי הכונן הקשיח במחשב המשתמש. קבצים אלה מכילים מידע מגוון, לרבות הדפים שבהם המשתמשת ביקרת, משך הזמן ששהית באתר, מהיכן המשתמש הגיע אל האתר, מידע שהמשתמש מבקש לראות בעת הכניסה לאתר, ועוד.

סעיף 12 – טעויות, אי דיוקים והשמטות
לעיתים המידע באתרנו או בשירות עשוי להכיל שגיאות דפוס, אי דיוקים או השמטות העשויים להתייחס לתיאורי מוצרים, תמחור, מבצעים, הצעות, דמי משלוח, זמני אספקה וזמינות.  אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן כל שגיאה, אי דיוק או מחדל ולשנות או לעדכן מידע או לבטל הזמנות אם מידע כלשהו בשירות או באתר אינו מדויק, בכל עת וללא הודעה מוקדמת (כולל לאחר שהגשת את הזמנתך)  .
איננו מתחייבים לעדכן, לתקן או להבהיר מידע הקשור למוצרים או לשירות הניתנים באתר, לרבות מידע על מחירים, למעט כנדרש בחוק.

סעיף 13 -קניין רוחני ובעלות על האתר
כל הזכויות באתר לרבות תמונות, עיצוב האתר, לוגו, ממשק, מבנה האתר, תוכנות, יישומים, קוד מחשב, קבצים גרפיים, טקסט וכל חומר אחר הכלולים בו, הינן רכוש השייך ל-TORSO וקניינה הרוחני. אין להעתיק, לשנות, לפרסם, לשדר, להעביר, למכור, להפיץ או לעשות שימוש מסחרי או אחר כלשהו, בתוכן האתר או כל חלק ממנו, ללא הסכמה מוקדמת ומפורשת בכתב מהחברה. כל הפרה של האמור בסעיף זה, עלולה לגרום לתוצאה של הפרת זכויות יוצרים, זכויות סימני מסחר ו/או זכויות קניין רוחני אחרות, באופן שעלול להשית על המשתמש עונשים ו/או קנסות פלילים ו/או אזרחיים.
התכנים המוצגים באתר הם בבעלות מלאה ובלעדית של TORSO ואין בעצם הכניסה לאתר כדי להעניק רישיון ו/או זכות כלשהי בהם.

סעיף 14 – תוכן האתר ופרסומות בו
החברה רשאית להשתמש  במייל שלך ומעת לעת לפנות אליך בהצעות שיווקיות.
הינך מצהיר כי אתה מביע הסכמתך לכך שהחברה ו/או מי מטעמה תהיה רשאית לפנות אליך בהצעות שיווקיות ופרסומיות, לרבות באמצעות דיוור ישיר, הודעות SMS, דואר אלקטרוני, מערכת חיוג אוטומטי ו/או באמצעות כל דרך תקשורת אחרת כלשהי וכי לא תהיינה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה, לרבות על פי חוק הספאם סעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ”ב-1982.
אתה מצהיר כי אתה מודע שהאתר אוסף אודותיך פרטים כאמור וייתכן שמעת לעת יוצג לך פרסומות בכדי לשפר את חווית הקניה שלך ו/או לעניין אותך במוצרים נוספים ו/או משלימים וכדומה.

סעיף 15 – שימושים אסורים
בנוסף לאיסורים אחרים כמפורט בתנאי השירות, נאסר עליך להשתמש באתר או בתכניו: (א) לכל מטרה בלתי חוקית;  (ב) לשדל אחרים לבצע או להשתתף במעשים בלתי חוקיים כלשהם;  (ג) להפר תקנות, כללים, חוקים או פקודות בינלאומיות, פדרליות, מחוזיות או מדינות,  (ד) לפגוע בזכויות הקניין הרוחני שלנו או בזכויות הקניין הרוחני של אחרים או להפר אותן;  (ה) להטריד, להתעלל, להעליב, לפגוע, להשמיץ, לזלזל, להפחיד או להפלות על פי מין, נטייה מינית, דת, מוצא אתני, גזע, גיל, מוצא לאומי או מוגבלות;  (ו) למסור מידע כוזב או מטעה;  (ז) להעלות או להעביר וירוסים או כל סוג אחר של קוד זדוני שישתמש או עשוי לשמש בכל דרך שתשפיע על הפונקציונליות או ההפעלה של האתר או של כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט;  (ח) לאסוף או לעקוב אחר המידע האישי של אחרים;  (ט) לשלוח דואר זבל, פישינג; (י) לכל מטרה מגונה או בלתי מוסרית;  או (כ) להפריע או לעקוף את תכונות האבטחה של השירות או כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק את השימוש שלך בשירותינו או בכל אתר קשור בגין הפרת אחד או כל ה”שימושים האסורים”.

סעיף 16 – הצהרת אחריות, והגבלת אחריות
אנו לא יכולים להתחייב כי השימוש שלך באתר שלנו יהיה ללא הפרעה, בזמן, מאובטח או נטול שגיאות.
אנו לא מתחייבים שהתוצאות העשויות להתקבל מהשימוש באתר יהיו מדויקות או אמינות.
אתה מסכים כי מעת לעת אנו עשויים להסיר את השירות לפרקי זמן בלתי מוגבלים או לבטל את השירות בכל עת, ללא הודעה מראש.
אתה מסכים במפורש שהשימוש שלך או אי היכולת שלך להשתמש באתר הוא על אחריותך בלבד.  השירות וכל המוצרים והשירותים הניתנים לך באמצעות האתר מסופקים (למעט כאמור במפורש על ידינו) “כפי שהם” ו”כפי שניתן”, לשימושך, ללא כל התחייבות, אחריות או תנאים מכל סוג שהוא, מפורש או  משתמע, כולל כל האחריות המשתמעת וקשורה לתנאי הסחירות, איכות הסחורה, התאמה למטרה מסוימת, עמידות, הוראות שימוש וטיפול.
TORSO אינה אחראית בשום אופן או צורה לכל פגיעה, אובדן, תביעה או כל נזק ישיר או עקיף, לנזקי תוצאה מכל סוג שהוא, לרבות אך לא רק, אובדן נתונים, עלויות החלפה או כל נזק דומה, בין אם הם מבוססים בחוזה, עוולה (כולל רשלנות),  אחריות, הנובעים  מהשימוש שלך בכל אחד מהשירותים או במוצרים שלנו שנרכשו באמצעות האתר, או בכל טענה אחרת הקשורה בכל דרך שהיא לשימוש שלך בשירות או במוצר כלשהו, כולל, אך לא רק, כל שגיאה או מחדל בתוכן כלשהו, או  כל אובדן או נזק מכל סוג שהוא שייגרם לך כתוצאה מהשימוש בשירות או בתכנים כלשהם (או מוצר) שפורסמו, הועברו או הועמדו לרשותם דרך האתר.
האחריות על המוצרים יהיו ע”פ הכתוב באתר, בדף המוצר ו/או דף הנלווה למוצר ככל שישנו. במידה ולא קיים מידע אודות האחריות החלה, תהיה האחריות בהתאם למדיניות היבואן החברה ו/או היצרן של המוצר. לא יוחלף מוצר שנלבש ושאינו באריזתו המקורית. האחריות לא תחול במקרה של שימוש שלא לפי הוראות היצרן.
האחריות החלה אשר מפורסמת בטופס האחריות ו/או בהזמנה ו/או באתר גוברת על תקנון זה.
מכל מקום רצוי לנקוט באמצעים סבירים לשימוש במוצר בהתאם לחומרים ממנו עשוי אותו מוצר ו/או ההוראות שבאריזת המוצר לרבות הוראות הכביסה. במידה ואין פירוט לאופן הטיפול במוצר, הכללים המחייבים יהיו כמקובל בשוק ו/או בהתאם להוראות של הספק הכל בהתאם להקשר ולנסיבות המקרה והמוצר.
חלק מהמידע המוצג באתר, לגבי מוצרי האתר, טיבם איכותם נמסרו לבעל האתר על ידי ספקים של אותם מוצרים, ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של אותם ספקים, הן בכל הנוגע לכל נזק שנגרם משימוש במוצרים. החברה לא תהיה אחראית לשום נזק מלבד מקרה שהוא בשליטתה המלאה. גובה הנזק יהיה עד גובה ההזמנה בלבד.
בעל האתר לא יהיה חלק מסכסוך שנגלע בין הצדדים השונים באתר ואשר לבעל האתר אין לו עניין בו. הלקוח מצהיר כי יישא בעלות התגוננות בעל האתר, כולל הוצאות שכ”ט עו”ד אגרות וכיוצא בזה ככל שיוכנס להליך בו יש טענות כלפי כל צד אחר הקשור לאתר כגון שליחים צד ג’ (חברת שליחויות למשל).
ככל שבעל האתר ייבצע את השילוח על ידי צדדים שלישים מטעמו, לפנים משורת הדין יטפל בפניות הקשורות לשילוח כגון נזק שנגרם למוצר תוך כדי השילוח על ידי חברת השליחויות ו/או עיכוב באספקת המוצר שתלויה בשליחים וכיוצא בזה.
בשום אופן לא יישא בעל האתר בשום אחריות מאף סוג ישירה ו/או עקיפה בנזק ישיר ו/או עקיף ו/או הסתמכותי ו/או אחר לרבות בכל נושא אחר לרבות פגם בייצור ו/או איכות המוצר.
עם זאת בעל האתר ייעשה מאמץ סביר כחלק מהשירות של האתר לטפל בכל פניה אחרת ולפשר (בין הצדדים השונים- כל סכסוך שניראה כי בעל האתר יכול להועיל) ככל שישנה מחלוקת בין הלקוח לאיזשהו גורם הקשור לאתר.
הגבלות האחריות שלעיל לא מסכמות את כל הגבלות האחריות כפי שעולות מסעיפי התקנון האחרים בפרט בעניין הפרטיות אך לא רק. מכל מקום גבול האחריות של האתר תהיה עד לגובה המחיר ששולם ע”י הלקוח לכל היותר.

סעיף 17 – שיפוי
אתה מסכים לשפות, להגן ולמנוע פגיעה באתר TORSO, בעליו, נושאי המשרה בחברה, הסוכנים, הקבלנים, נותני הרישיון, נותני השירות, קבלני המשנה, הספקים והעובדים, ללא כל טענה או דרישה, לרבות  שכר טרחת עורכי דין סביר, הנעשה על ידי כל צד ג’ עקב הפרתך את התקנון ותנאי שרות אלה או כתוצאה מהפרתך של כל דין או זכויות צד ג’.

סעיף 18 – סיום התקשרות
התקנון ותנאי השרות תקפים אלא אם כן ישונו או ייסתמו על ידינו.  אתה רשאי לסיים את השימוש באתר בכל עת על ידי הודעה שאינך מעוניין עוד להשתמש בשירותים שלנו, או כאשר תפסיק להשתמש באתר שלנו.
אם לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לא עמדת בתנאי האתר, או שאנחנו חושדים שלא עמדת או תעמוד בתנאי כלשהו או בתנאי תקנון זה, אנו עשויים לסיים הסכם זה בכל עת וללא הודעה מראש, ואתה תישא באחריות לכל הסכומים המגיעים  עד וכולל תאריך הסיום;  ו/או בהתאם העשוי למנוע ממך גישה לשירותים שלנו (או לכל חלק מהם).

סעיף 19 – שלמות ההסכם
אי עמידתנו במימוש או אכיפת זכות או הוראה כלשהם בתנאי תקנון זה לא יהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור.
התקנון ותנאי שרות אלה וכל מדיניות או כללי ההפעלה המפורסמים על ידינו באתר זה או בכל הנוגע לאתר, למוצרים או לשירותים, מהווים את כל ההסכם, התנאים וההבנה בינך לביננו וקובעים את תנאי השימוש שלך בשירותינו, ובאים במקום כל הסכם, תקשורת והצעה קודמת או זמנית, בין אם ניתנה בעל פה או בכתב, בינך לביננו (כולל, אך לא רק, כל הגרסאות הקודמות של תקנון ותנאי השרות).
כל אי בהירות או פרשנות של תנאי תקנון ותנאי שרות אלה לא יתפרשו כנגד הצד המנסח.

סעיף 20 – חוק ותקן
תקנון ותנאי שרות אלה וכל השירותים שאנו מספקים לך יהיו כפופים לפרשנותם בהתאם לחוקי מדינת ישראל.

סעיף 21 – שינויים בתנאי השירות
תוכל לעיין בגרסה העדכנית ביותר של תנאי השירות בכל עת בעמוד זה המפורסם באתר TORSO.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק בתקנון ותנאי שרות אלה על ידי פרסום עדכונים ושינויים באתרנו.  באחריותך לבדוק את האתר מעת לעת לבדיקת השינויים.  המשך השימוש או הגישה שלך לאתר שלנו או לשירות בעקבות פרסום , עדכון או כל שינוי בתנאי שירות אלה מהווים הסכמה לשינויים אלה.

סעיף 22 – מידע ויצירת קשר
בשאלות בנוגע לתנאי השירות יש לשלוח אלינו לכתובת [email protected].
האתר הינו חנות וירטואלית לממכר בגדים ומוצרי אופנה. האתר נמצא בבעלות גולן סיון ומנוהל על ידו.  לכל שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור ניתן לפנות ישירות לשרות לקוחות של האתר בדוא”ל או במספר טלפון 054-5559723 (ימים א’-ה  9:00-13:00) או דרך ווטסאפ במספר 054-5559723
תקנון זה מהווה את הבסיס החוקי להזמנות ולגלישה באתר והוא בלבד המסדיר את היחסים בין בעלי האתר לבינך – הגולש באתר ו/או המזמין דרך האתר.  בעת ביצוע הזמנה ו/או רכישה דרך האתר הינך מצהיר, כי לפני ביצוע הפעולה, קראת תקנון זה, וכי אתה מסכימים לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה, וכי לא יהיו לך או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בגין המידע שמתפרסם באתר  ו/או ל-TORSO או בעלי האתר ומנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור לקיום התנאים של תקנון זה.
הנהלת TORSO שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון ותנאי השרות מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.
כל המחירים באתר המופיעים לגבי המוצרים השונים, נקובים בשקלים חדשים וכוללים מע”מ כחוק.  המחירים אינם כוללים דמי משלוח.  הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת התעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך במתן הודעה מוקדמת.  המחיר התקף להזמנה שבוצעה הוא המחיר שפורסם בעת אישור ההזמנה (קבלת אישור מחברת כרטיסי האשראי).  אם עודכנו המחירים לפני השלמת תהליך אישור ההזמנה, יחולו על הלקוח המחירים המעודכנים.
תמונות המוצרים המוצגות באתר הנן להמחשה בלבד ואינן מחייבות כלל את הנהלת האתר.  כן מוסכם ומובהר, כי הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה להציג בפני לקוחותיה תמונות מדויקות ככל האפשר.
הנהלת האתר עושה ככל יכולתה לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה שימושי, שלם והמדויק ביותר אך יובהר, כי עלולים להופיע בו, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות וכי הנהלת האתר לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או קשורה אליהן.
הנהלת האתר אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל הפריטים המפורסמים באתר.  הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות.  הנהלת האתר רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך במתן כל הודעה מוקדמת.
תנאי השרות באתר חלים על כל שימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מכשיר המקושר באינטרנט לאתר (כדוגמת מחשב ביתי, טלפון סלולארי, מחשבי כף יד למיניהם, טאבלטים וכיו”ב).  רישומי המחשב של האתר בלבד בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

דרכים ליצירת קשר:

שירות לקוחות במענה טלפוני או ב-WhatsApp:

0547297298 

או במייל:

torso2021@gmail.com

כתובת החנות שלנו:

אלכסנדר ינאי 18, תל אביב-יפו

בימים א׳ – ה׳
בין השעות 13:30–09:00